ANTAHI

Antahi

Společnost Antahi Innovations založila v roce 2016 veterinářka Ursula Haywood se svým manželem Markem.

Hlavní sídlo Antahi se nachází ve městě Waikato, které je považováno za novozélandské hlavní město produkce mléka a mléčných výrobků, a to jak kravských, tak kozích.
Jejich první produkt byl uveden na trh v roce 2016 a už nyní se může pochlubit skvělou distributorskou sítí, která zajišťuje dovoz a prodej ve více než 30 zemích. Hlavním cílem je i nadále vyvíjet stále lepší produkty pro chov zvířat a přinášet je chovatelům a veterinářům po celém světě.

Tyto produkty představují systém pro správnou péči o mlezivo, který pomáhá zajistit kvalitu mleziva a také zefektivnit proces jeho dodání mláďatům.

Proč Antahi? V maorském nářečí An znamená zvíře a Tahi první. Pokud se staráte o svá zvířata, ona se postarají o vás. Všechny produkty jsou navrženy tak, aby práce se zvířaty probíhala za co nejnižšího stresu a s co nejlepšími výsledky, což na oplátku zase usnadňuje práci ošetřovatelům.

Ten nejlepší start hned po narození je klíčovou podmínkou pro dosažení optimálního zdraví a produktivity po celý život zvířete. V Antahi díky praktickým zkušenostem ví, jak zajistit to nejlepší nastartování pro vaše zvířata, a jsou tu proto, aby pomohli chovatelům a veterinářům dosáhnout lepších výsledků snadnějším, bezpečnějším a pohodlnějším způsobem pomocí lepšího vybavení.

Produkty Antahi jsou důkladně testovány přímo chovateli pro maximální trvanlivost a funkčnost.

K filozofii firmy patří i snaha o zachování planety v co nejlepším stavu pro budoucí generace, proto jsou všechny výrobky navrhovány pro odolnost a opakované použití.

Společnost se pyšní i řadou ocenění, které jejich jedinečné produkty získaly po celém světě.
Jak jsou s produkty Antahi spokojeni samotní zákazníci se můžete přesvědčit v tomto videu: