MILKBAR

Milk Bar, to je vše kolem chovu zdravých telat, jehňat a kůzlat.

Milk Bar byl navržen, vyvinut a založen na malé rodinné farmě na severu Nového Zélandu. I když se stal světovou značkou, která pomáhá telatům na trzích v 54 zemích, zůstává stále rodinným podnikem.

Všichni v Milk Baru sdílí lásku k telatům a snahu pro snazší odchov telat ve všech systémech a všech částech tohoto světa.

Základem celého systému je jedinečný cucák Milk Bar.

Odchov telat by měl být co nejpřirozenější, a proto by telata měla pít stejnou rychlostí jako od matky. Už víme, že pokud telata sají z cucáku s řízeným tokem mléka, jsou zdravější, spokojenější a s vyššími přírůstky.

Právě to zajišťuje cucák Milk Bar – řídí průtok mléka a je jediným cucákem na světě, jehož účinnost je podepřena recenzovanými a publikovanými výsledky výzkumu! Nezávislý výzkum zkoumal účinky rychlého versus kontrolovaného sání a zjistil, že telata krmená cucáky Milk Bar, mají vyšší přírůstky, lepší absorpci laktózy a snížený výskyt vzájemného vysávání.

Umělé prostředí a sezónní změny přinášejí mladým telatům stres a s ním spojené dopady na zdraví zvířat. Cucáky Milk Bar snižují dopady stresu a dosahují trvale dobrých výsledků bez náročných opatření v managementu stáda.

V Milk Baru znají problémy, s nimiž se potýkají farmáři všude na světě, a vynakládají veškeré úsilí, aby přinesli co nejlepší řešení.

Od roku 1989 je Milk Bar přední společností v uvádění inovací, které vyhoví každému systému odchovu od individuálního až po skupinové krmení.

Milkbar