ReciProf

Společnost Reci Prof International, založená v roce 1972, vyrábí díly a komponenty pro dojicí stroje a spotřební materiál pro mléčné farmy. Z našeho sídla na jihu Nizozemska dodáváme výrobky do více než 60 zemí.
Náš sortiment v současné době zahrnuje více než 4 000 komponent vhodných pro téměř všechny značky dojicích strojů, jako jsou DeLaval, Westfalia, Miele, Fullwood, Dairymaster, Lely, Boumatic, SAC, Gascoigne Melotte a Strangko. Neustále zkoumáme a vyvíjíme nové produkty, abychom našim zákazníkům mohli i nadále nabízet kompletní sortiment.
Jsme schopni dodávat také produkty na zakázku, vyráběné výhradně pro jednoho zákazníka nebo dodavatele. Na přání můžeme vyrobit všechny díly z gumy, plastu nebo nerezové oceli podle výkresu nebo modelu.
Naše komponenty jsou většinou vyráběny z našich vlastních forem, kromě toho existuje také úzká spolupráce s předními výrobci, pro které působíme jako dovozce nebo výhradní distributor.
Naším cílem je být uznáván jako jeden z nejvíce specializovaných světových dodavatelů v oblasti komponentů a řešení pro dojicí stroje, které jsou inovativní, udržitelné, vysoce kvalitní a cenově konkurenceschopné.